10. märtsil toimub Tallinna Lauluväljakul koguperepäev, kuhu on oodatud kõik politseiperede suured ja väiksed liikmed.

Eesti Politsei Naisühendus, Naiskodukaitse ja Sisekaitseakadeemia korraldavad 10. märtsil Tallinna Lauluväljakul kolmandat korda  koguperepäeva „Naistelt naistele“. Tegemist on „Kõikide laste isadepäeva“ sarnase üritustega, mille abil soovitakse riigi jõustruktuuride toel muuta naistepäeva tähistamine traditsiooniks.

„Naistelt naistele“ päeva eesmärgid on:

Ø  Tutvustada naiste võimalusi panustada enda ja oma lähedaste turvalisuse tõstmisesse, õppida konkreetseid uusi teadmisi ja oskusi

Ø  Propageerida kodanikualgatust

Ø  Tõsta inimeste teadlikkust naiste võimalustest ja ülesannetest jõustruktuurides

Ø  Pakkuda harivat, huvitavat ja lõbusat ajaveetmisvõimalust kogu perele

Ø  Heategevus: toetada sümboolse hinnaga piletimüügist, loteriitulust ja kohapeal kogutud annetustest Tartu Ülikooli Kliinikumi  Lastefondi projekti, mis on suunatud sügava ja raske puudega laste ja nende vanemate toetamiseks

Koguperepäevale annavad oma panuse Politsei- ja Piirivalveamet, Tervise Arengu Instituut, Eesti Juristide Liidu Naisjuristide Ühendus, Maanteeamet, Tartu Ülikolli Kliinikumi kogemusnõustajad ja veel paljud teised vabatahtlikud.

Toimuvad tegevused erinevad töötubades: esmaabi, internetiturvalisus, riigi õigusabi taotluse vormistamine, relvade käsitlemine, enesekaitse tänaval, igapäevaturvalisus, fotorobot jne.

Kodutütred ja meie maskotid lõvi Leo, ilves Illimar, kadett Kotkas, lastefondi Mõmmik ningPäästeameti Nublu tegelevad lastega. Ka mehed leiavad huvitavat tegevust.

Üllatusesinejad pakuvad meelelahutust ja Naiskodukaitse pakub keha kinnitamiseks kõigile tasuta suppi.

Sissepääs 1 euro, mis annetatakse kõik heategevuseks!

 

„Naistelt naistele“ korraldustoimkond